LASER GAME

Laser Game je strhujúca hra, ktorá si získa každého, kto túži po dobrodružstve. Laser Game dopraje hráčom pohyb, adrenalín a v neposlednom rade veľa zábavy. V  hre máte nekonečné množstvo životov a nábojov a tak si každý užije hru až do konca. Jedna hra trvá štandardne 15 minút a je určená až pre 11 hráčov naraz. Pred začiatkom hry Vám tím centra vysvetlí inštrukcie k hre, pomôže s výstrojou (vesta, zbraň) a na záver cvakne fotoaparátom, aby ste na skvelý zážitok nezabudli. V Laser Aréne sa skrývate za prekážkami a so svojim tímom sa snažíte zasiahnuť protihráčov.

Nemusíte sa báť, zásahy sú bezbolestné. Zásah je sprevádzaný iba zvukovým efektom, vibrovaním a zasvietením vesty.

Po skončení hry dostane každý hráč výsledky hry s podrobnými informáciami. Pri Laser Game môžete vyhrať na dvoch úrovniach - ako víťazný tím alebo, ako najlepší hráč. Príďte si užiť nezabudnuteľný zážitok z hry s kopou adrenalínu, ktorý si budete chcieť zopakovať!

Dobrá rada na záver - do arény je vhodné tmavé oblečenie, kvôli menšej viditeľnosti pre súpera. Nie je to, ale podmienkou. Dôležitá pre hráča je uzatvorená obuv, poprípade náhradné tričko alebo uterák. :)

Tak a teraz si už stačí zarezervovať svoj termín a zábava môže začať!

Rozloha arény cez 360 m2

1 hra až pre 11 hráčov naraz

Rozdelenie 1 hry až do 6 teamov, deathmatch

Trvanie hry 15 minút + inštruktáž

Výsledky pre každého hráča